Hakkımızda
Tankplast Fabrika

Biz Kimiz?

Kurulduğumuz günden bu yana, farklı sektörlerde sunduğumuz çözümlerin en önemli paydası hep aynı oldu: İnsan. Farklı ihtiyaçları anlamak, genç kuşağın beklentilerine cevap vermek ve onlara daha fazla alan sunmak, değerlerimizin temelini oluşturuyor.

'TANKPLAST' markamız, grubumuzun sinerjisi ile beslenen ve büyük bir bilgi ve deneyim birikiminin ışığında yol alan bir hikayenin adıdır. Çevik ve yenilikçi bir yaklaşımla sürdürülebilirlik ve iş birliği ilkelerimizle şekillenen bu hikaye, ışığı geleceğe doğru yönlendiren bir pusuladır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Kurucumuz Eyüp Pulatkan'ın memlekete hizmet vizyonuyla 1997 yılında başlattığı bu yolculuk, topluma fayda sağlama amacıyla birçok çalışmanın doğmasına vesile olmuştur. Sosyal sorumluluk platformlarımız, sürdürülebilirliği çok yönlü ve ana akım bir yaklaşımla ele alarak değer yaratan projelerin hayata geçirilmesine olanak tanır.

Gelecek nesillerin gözünde sorumluluğumuzun bilincinde olarak, bugünün kaynaklarını kullanırken sosyal, çevresel ve finansal sürdürülebilirliğimizi güçlendirmeye odaklanıyoruz. Çalışırken ve üretirken en kıymetli varlığımız olan çevreye olan duyarlılığımız, bizi yolumuza daha kararlı bir şekilde ilerletiyor.

Amacımız ve Değerlerimiz

Amacımız, ülke sınırlarını aşan yerli markaları dünya sahnesine taşımak ve yerli üretim felsefesi ile kazancımızı ülkemizde tutarak ekonomimize katkıda bulunmaktır. Ülkemizin kurumlarına ve kuruluşlarına, yerli üretimin ve dayanışmanın gücünü göstermek istiyoruz.

Sahip olduğumuz uluslararası deneyim ve geniş iş birliği ağımız sayesinde, topluma ve ülke ekonomisine fayda sağlayacak projeler üretiyoruz. Ülke istihdamına katkı sağlamak, yerel ekonominin büyümesine destek olmak ve sosyal-ekonomik kalkınmanın öncülüğünü yapmak, görevlerimizin başında geliyor.

Çalışma İlkelerimiz

Biz, Tankplast ailesi olarak, geleceğe daha yeşil ve sürdürülebilir bir dünya bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizleri de bu yolculuğumuza ortak olmaya davet ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.